28.05.2006 - Tąpadła
wyniki
wystartowało 95 osób
K-10N | 3400 m | 6 pk |
Tempo zwycięzcy: | 7,03 | ||
Kategoria | Miejsce |
Nazwisko i imię | Rocznik | Klub | nr PZBnO | Czas |
K-10N | 1. | Cych Weronika | 1996 | MKS Echo Twardogóra | 23,57 | |
K-10N |
2. |
Plesińska Klaudia |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
28,52 | |
K-10N |
3. |
Wojciechowska Katarzyna |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
34,57 | |
K-10N |
4. |
Sawkun Roksana |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
36,56 | |
K-10N |
5. |
Jastrz ębska Justyna |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
39,08 | |
K-10N |
6. |
Cych Agnieszka |
1999 |
MKS Echo Twardogóra |
43,58 | |
K-10N |
7. |
D ębska Hanna |
2002 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
51,20 | |
M-10N |
3400 m |
6 pk |
Tempo zwycięzcy: |
9,31 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-10N |
1. |
Wojciechowski Robert |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
32,22 | |
M-10N |
2. |
Brzezi ński Mateusz |
1998 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
37,10 | |
M-10N |
3. |
Wieczorek Rafa ł |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
38,13 | |
M-10N |
4. |
Guli ński Adrian |
1997 |
MKS MOS Wrocław |
39,27 | |
M-10N |
5. |
Rycerski Karol |
1998 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
43,04 | |
M-10N |
6. |
Guli ński Krystian |
MKS MOS Wrocław |
44,36 | ||
M-10N |
7. |
Brzezi ński Marcin |
1996 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
46,08 | |
M-10N |
8. |
Szubka Pawe ł |
1998 |
MKS MOS Wrocław |
57,12 | |
K-12 |
2700 m |
8 pk |
Tempo zwycięzcy: |
10,23 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
K-12 |
1. |
Sierpina Ewa |
1994 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
28,03 | |
K-12 |
2. |
Stec Gabrysia |
1994 |
MKS MOS Wrocław |
32,04 | |
K-12 |
3. |
Karbowiak Iga |
1995 |
MKS MOS Wrocław |
40,01 | |
K-12 |
4. |
Werk Marcelina |
1994 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
62,19 | |
K-12 |
5. |
Dobies Klaudia |
1994 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
88,18 | |
M-12 |
3000 m |
8 pk |
Tempo zwycięzcy: |
8,32 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-12 |
1. |
Matyjaszczyk Adam |
1994 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
25,37 | |
M-12 |
2. |
Wio ńczyk Przemek |
1994 |
MKS MOS Wrocław |
31,03 | |
M-12 |
3. |
Dzioba Mateusz |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
33,05 | ||
M-12 |
4. |
Grekow Jakub |
1995 |
MKS MOS Wrocław |
33,18 | |
M-12 |
5. |
Ost ój Piotr |
1994 |
MKS MOS Wrocław |
34,19 | |
M-12 |
6. |
Rycerski Kamil |
1994 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
41,01 | |
M-12 |
7. |
Rogalski Wojciech |
MKS MOS Wrocław |
45,25 | ||
M-12 |
8. |
Turek Łukasz |
MKS MOS Wrocław |
48,30 | ||
M-12 |
9. |
Guli ński Damian |
MKS MOS Wrocław |
58,15 | ||
M-12 |
10. |
Kr ólikowski Michał |
MKS MOS Wrocław |
60,18 | ||
M-12 |
11. |
Turek Dominik |
MKS MOS Wrocław |
63,23 | ||
M-12 |
12. |
Ga łecki Patryk |
1995 |
MKS MOS Wrocław |
64,25 | |
K-14 |
3700 m |
9 pk |
Tempo zwycięzcy: |
18,49 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
K-14 |
1. |
Moli ńska Aneta |
1993 |
MKS Echo Twardogóra |
69,37 | |
K-14 |
2. |
Ko łodziej Ola |
1993 |
MKS MOS Wrocław |
71,36 | |
K-14 |
3. |
Mulewicz Ewa |
1992 |
MKS MOS Wrocław |
73,00 | |
K-14 |
4. |
Gawor Katarzyna |
1993 |
MKS MOS Wrocław |
76,37 | |
K-14 |
5. |
Ko łodziej Paulina |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
77,25 | |
K-14 |
6. |
Olszowy Maja |
1993 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
163,01 | |
K-14 |
Studzi ńska Paulina |
1993 |
MKS Echo Twardogóra |
nkl | ||
K-14 |
Leszczy ńska Kasia |
1993 |
MKS Echo Twardogóra |
nkl | ||
K-14 |
Wancerz Edyta |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
nkl | ||
K-14 |
Zieli ńska Marlena |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
nkl | ||
K-14 |
Stefaniak Sandra |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
nkl | ||
M-14 |
3900 m |
11 pk |
Tempo zwycięzcy: |
12,10 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-14 |
1. |
Studzi ński Adrian |
1992 |
MKS Echo Twardogóra |
47,27 | |
M-14 |
2. |
Krysztofiak Piotr |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
50,55 | |
M-14 |
3. |
Osmelak Micha ł |
1993 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
51,46 | |
M-14 |
4. |
K ędziora Daniel |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
52,49 | ||
M-14 |
5. |
Piasecki Bartosz |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
53,30 | |
M-14 |
6. |
Maik Mateusz |
1993 |
MKS MOS Wroc ław |
54,50 | |
M-14 |
7. |
Lubak Mariusz |
1992 |
MKS MOS Wroc ław |
59,48 | |
M-14 |
8. |
Koz łowski Mateusz |
1993 |
MKS MOS Wroc ław |
68,07 | |
M-14 |
9. |
G ąsior Krzysztof |
1992 |
MKS Echo Twardogóra |
80,13 | |
M-14 |
10. |
Matyja Tadeusz |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
85,59 | ||
M-14 |
11. |
Janiak Dawid |
1993 |
MKS Echo Twardogóra |
88,02 | |
M-14 |
12. |
Kaczmarek Konrad |
1993 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
nkl | |
M-14 |
13. |
Kr ól Jakub |
1993 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
nkl | |
M-14 |
14. |
Przyby ło Patryk |
MKS MOS Wroc ław |
nkl | ||
K-16/18 |
5300 m |
10 pk |
Tempo zwycięzcy: |
32,06 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
K-16/18 |
1. |
Krasi ńska Małgorzata |
1989 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
170,10 | |
K-16/18 |
Sierpina Weronika |
1990 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
nkl | ||
M-16/18/21 |
8200 m |
16 pk |
Tempo zwycięzcy: |
6,53 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-16/18/21 |
1. |
Kowalski Wojciech |
1982 |
WKS Śląsk Wrocław |
56,24 | |
M-16/18/21 |
2. |
Sokalski Dariusz |
WKS Śląsk Wrocław |
64,32 | ||
M-16/18/21 |
3. |
Pancerowicz Tomek |
WKS Śląsk Wrocław |
72,08 | ||
M-16/18/21 |
4. |
Krasulak Daniel |
1981 |
WKS Śląsk Wrocław |
73,36 | |
M-16/18/21 |
5. |
Golinowski Pawe ł |
1979 |
indywidualnie Wroc ław |
78,38 | |
M-16/18/21 |
6. |
Parzewski Micha ł |
1980 |
WKS Grunwald Pozna ń |
82,15 | |
M-16/18/21 |
7. |
Kulpa Piotr |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
82,41 | ||
M-16/18/21 |
8. |
Bednarczyk Kamil |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
84,29 | ||
M-16/18/21 |
9. |
Konieczny Pawe ł |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
96,39 | ||
M-16/18/21 |
Rycombel Tomasz |
1991 |
UKS Iskra SP-26 Wrocław |
nkl | ||
M-16/18/21 |
Dratwa Adam |
1986 |
WKS Śląsk Wrocław |
nkl | ||
M-16/18/21 |
Gronostaj Grzegorz |
WKS Śląsk Wrocław |
nkl | |||
K-20/21 |
7000 m |
13 pk |
Tempo zwycięzcy: |
13,41 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
K-20/21 |
1. |
Ko ślacz Julia |
1984 |
WKS Śląsk Wrocław |
9517 |
95,48 |
K-20/21 |
Karwatka Agata |
1985 |
WKS Śląsk Wrocław |
9526 |
nkl | |
K-20/21 |
Walkowiak Beata |
WKS Śląsk Wrocław |
nkl | |||
K-35 |
5900 m |
11 pk |
Tempo zwycięzcy: |
22,30 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
K-35 |
1. |
Wi śniewska Beata |
1964 |
KS Burza Wroc ław |
132,44 | |
M-35/45 |
6000 m |
9 pk |
Tempo zwycięzcy: |
8,14 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-35/45 |
1. |
Cych Piotr |
1968 |
MKS Echo Twardogóra |
49,21 | |
M-35/45 |
2. |
Rycerski Bogdan |
1971 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
60,01 | |
M-35/45 |
3. |
Grekow S ławko |
MKS MOS Wroc ław |
89,01 | ||
M-35/45 |
4. |
Wi śniewski Sylwester |
1964 |
KS Burza Wroc ław |
97,33 | |
M-50 |
4600 m |
10 pk |
Tempo zwycięzcy: |
12,41 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-50 |
1. |
Zwoli ński Grzegorz |
1954 |
KS Burza Wroc ław |
58,22 | |
M-50 |
2. |
Pietrusi ński Marek |
1956 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
62,16 | |
M-50 |
3. |
Poloczek Marek |
1955 |
KS Artemis Wrocław |
9204 |
86,45 |
M-55 |
4600 m |
10 pk |
Tempo zwycięzcy: |
10,33 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-55 |
1. |
Bartkowiak Edward |
1948 |
WKS Grunwald Pozna ń |
6972 |
48,33 |
M-55 |
2. |
Gronostaj Eugeniusz |
1948 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
52,12 | |
M-55 |
3. |
W łodarczyk Michał |
KS Artemis Wrocław |
57,05 | ||
M-55 |
4. |
J ędryszczak Edward |
1948 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
417 |
76,58 |
M-55 |
5. |
Gli ński Marek |
1950 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
81,49 | |
M-55 |
6. |
Bogulak Adam |
1948 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
86,56 | |
M-60 |
3000 m |
7 pk |
Tempo zwycięzcy: |
13,18 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
M-60 |
1. |
Jagielski Jan |
1946 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
39,53 | |
M-60 |
2. |
Wojtasik Kazimierz |
1942 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
|
45,58 |
M-60 |
3. |
Solka S ławomir |
KS Burza Wroc ław |
56,55 | ||
M-60 |
4. |
Pietkiewicz Waldemar |
1943 |
TKKF Dzierżoniów |
414 |
58,34 |
OPEN |
2700 m |
8 pk |
Tempo zwycięzcy: |
12,58 | ||
Kategoria |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Klub |
nr PZBnO |
Czas |
OPEN |
1. |
Plesiński Mariusz |
Gwiazdeczki Świętoszów |
35,00 | ||
OPEN |
2. |
Rycerska Marzena |
1975 |
Gwiazdeczki Świętoszów |
35,26 | |
OPEN |
3. |
Sławińska Agnieszka |
KS Artemis Wrocław |
62,40 |
Zdobywcą Pucharu Ślęży dla Najlepszej Drużyny zostało MKS Echo Twardogóra (według ilości pierwszych miejsc).
sporządził Krzysztof Matziol SG